سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung 

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung

در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات سامسونگ Samsung در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ Samsung تمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  سامسونگ Samsung دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ Samsung در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی سامسونگ Samsung در تهران شامل خدمات پس از فروش سامسونگ Samsung، تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی سامسونگ Samsung، تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung در منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد. .

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر سامسونگ Samsung  در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات مایکروفر سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات کولر گازی سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی سامسونگ Samsung در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند سامسونگ Samsung در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی سامسونگ Samsung در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی سامسونگ Samsung و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات سامسونگ Samsung در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی سامسونگ Samsung را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی سامسونگ Samsung در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید سامسونگ Samsung و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات  سامسونگ Samsung کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار سامسونگ Samsung در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ Samsung

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی سامسونگ Samsung در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی سامسونگ Samsung نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (Samsung) به شمار می رود.

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست