سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مابه mabe

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مابه mabe

در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات مابه mabe در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی مابه mabe ، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز مابه mabe تمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  مابه mabe دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات مابه mabe در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی AEG در تهران شامل خدمات پس از فروش مابه mabe ، تعمیر لوازم خانگی مابه mabe ، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی مابه mabe، تعمیر لوازم خانگی مابه mabe در منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد.

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مابه mabe  در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر مابه mabe در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید مابه mabe در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی مابه mabe در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه mabe در تهران

 • تعمیرات مایکروفر مابه mabe در تهران

 • تعمیرات کولر گازی مابه mabe در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی مابه mabe در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند مابه mabe در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی مابه mabe در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی مابه mabe و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات مابه mabe در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی مابه mabe را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی مابه mabe در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید مابه mabe و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات مابه mabe کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار مابه mabe در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

تعمیرات لوازم خانگی مابه

تعمیرات لوازم خانگی مابه

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی مابه mabe در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی مابه mabe نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (مابه mabe ) به شمار می رود.

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست