سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی LG

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی LG

در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات ال جی LG در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی ال جی LG، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز ال جی LG تمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  ال جی LG دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی LG در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ال جی LG در تهران شامل خدمات پس از فروش ال جی LG، تعمیر لوازم خانگی ال جی LG، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی ال جی LG، تعمیر لوازم خانگی ال جی LGدر منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد.

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی LG در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر ال جی LG در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید ال جی LG در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در تهران

 • تعمیرات مایکروفر ال جی LG در تهران

 • تعمیرات کولر گازی ال جی LG در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی ال جی LG در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند ال جی LG در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی ال جی LG در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی ال جی LG و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات LG  در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی LG  را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی ال جی LG در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید ال جی LG و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر  ن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات ال جی LG کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار ال جی LG در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

سورنا سرویس تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ال جی(LG)

سورنا سرویس تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ال جی(LG)

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی ال جی LG در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی ال جی LG نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (LG) به شمار می رود.

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست