سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی جنرال‌الکتریک General Electric

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی جنرال‌الکتریک General Electric در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات جنرال‌الکتریک General Electric در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی جنرال‌الکتریک، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز جنرال‌الکتریک تمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  جنرال‌الکتریک دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال‌الکتریک در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی جنرال‌الکتریک در تهران شامل خدمات پس از فروش جنرال‌الکتریک ، تعمیر لوازم خانگی جنرال‌الکتریک، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی جنرال‌الکتریک، تعمیر لوازم خانگی جنرال‌الکتریک در منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد.

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی جنرال‌الکتریک در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات مایکروفر جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات کولر گازی جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی جنرال‌الکتریک در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند جنرال‌الکتریک در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی جنرال‌الکتریک در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی جنرال‌الکتریک و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات جنرال‌الکتریک در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی جنرال‌الکتریک را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی جنرال‌الکتریک در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید جنرال‌الکتریک و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات جنرال‌الکتریک کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار جنرال‌الکتریک در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی جنرال‌الکتریک در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی جنرال‌الکتریک نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (جنرال‌الکتریک ) به شمار می رود. .

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست