سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی دوو  Daewoo

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی دوو Daewoo

در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات دوو Daewoo در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی دوو Daewoo، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز دوو Daewooتمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  دوو Daewoo دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات دوو Daewoo در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی دوو Daewoo در تهران شامل خدمات پس از فروش دوو Daewoo، تعمیر لوازم خانگی دوو Daewoo، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی دوو Daewoo، تعمیر لوازم خانگی دوو Daewooدر منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد.

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی دوو Daewoo در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر دوو Daewoo در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید دوو Daewoo در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی دوو Daewoo در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو Daewoo در تهران

 • تعمیرات مایکروفر دوو Daewoo در تهران

 • تعمیرات کولر گازی دوو Daewoo  در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی دوو Daewoo  در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند دوو Daewoo  در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی دوو Daewoo  در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی دوو Daewoo و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات دوو Daewoo در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی دوو Daewoo را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی دوو Daewoo در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید دوو Daewoo و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات دوو Daewoo کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار دوو Daewoo در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی دوو Daewoo در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی دوو Daewoo نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (دوو Daewoo) به شمار می رود.

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست