سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بلومبرگ blomberg

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg

در تهران خوش آمدید

سورنا سرویس نمایندگی بزرگ تعمیرات بلومبرگ Blomberg در تهران، تعمیرگاه مجاز رسمی، تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg، سورناسرویس به عنوان نمایندگی مجاز بلومبرگ Blomberg تمام مجوزهای لازم را برای تعمیر لوازم خانگی  بلومبرگ Blomberg دریافت نموده و به عنوان نمایندگی تعمیرات بلومبرگ Blomberg در شمال تهران، شرق، غرب و جنوب  و مرکز خدمات  تعمیرات و نصب را ارائه می دهد. مجموعه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی بلومبرگ Blomberg در تهران شامل خدمات پس از فروش بلومبرگ Blomberg ، تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg ، تعمیر یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، مایکروفر و جاروبرقی بلومبرگ Blomberg ، تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg در منزل به صورت فوری و قیمت مناسب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه ضمانت نامه رسمی می باشد.

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg در تمام نقاط شهر تهران 

 • تعمیرات  یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات مایکروفر بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات کولر گازی بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ Blomberg در تهران

 • تعمیرات کلیه لوازم خانگی برند بلومبرگ Blomberg در تهران

  در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، این سرویس‌ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 77534139 در تماس باشید.

  تعمیرات ارزان قیمت لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg در تهران

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات بلومبرگ Blomberg در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف و تضمین سلامت دستگاه نمود.

 

تعمیرات و سرویس لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg در منزل با کمترین هزینه 

چالبه بدانیم که وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ Blomberg و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات بلومبرگ Blomberg کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار بلومبرگ Blomberg در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.تعمیرات لوازم خانگی بلومبرگ blomberg

سورنا سرویس  به منظور فراهم کردن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ Blomberg در منزل ، می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس  نمایندگی رسمی بلومبرگ Blomberg نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند (Blomberg) به شمار می رود.

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست