سورنا سرویس بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک arcelik 

به بزرگترین

 مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک arcelik 

در تهران خوش آمدید

تنوع بالا در خدمات تعمیرگاه مجاز آرچلیک در تهران

آرچلیک یکی از معروف ترین برندهای کشور ترکیه و اروپا می باشد که در تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. محصولات تولید شده توسط این برند تنوع بالایی داشته و تعنیر هر یک نیاز به تخصص و استفاده از مهارت های تعمیرکار لوازم خانگی آرچلیک دارد. با توجه به اینکه سورناسرویس ، از معتبرترین نمایندگی های مجاز که مجوزهای لازم را از نمایندگی رسمی آرچلیک دریافت نموده است، تمام محصولات این برند را پوشش می دهد که عبارتند از:

تعمیر یخچال فریزر آرچلیک در تهران
تعمیر ساید بای ساید آرچلیک در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران
تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران
تعمیر مایکروفر آرچلیک در تهران
تعمیر کولر گازی آرچلیک در تهران
تعمیرات جاروبرقی آرچلیک در تهران
در تعمیر هر یک از این محصولات از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده این سرویس ها را ارائه می دهند. به منظور استفاده از هر یک از این خدمات می توانید با سامانه 02154837 تماس بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی آرچلیک در تهران ارزان
از بزرگترین مشکلاتی که در حوزه تعمیر لوازم خانگی آرچلیک و سایر برندها وجود دارد، قیمت و هزینه تعمیر می باشد. نمایندگی تعمیرات آرچلیک در تهران بر اساس نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. البته نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که، باید بتوانید تعمیرگاه لوازم خانگی آرچلیک را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن کاملا حرفه ای باشند تا بتوانند تعمیر به جای تعویض قطعات را انجام دهند. با این انتخاب به جای خرید قطعات جدید، می توان با کمک تجربه و تخصص این افراد با کمترین هزینه مشکلات و خرابی های موجود در دستگاه مورد نظر را برطرف نمود.

تعمیر لوازم خانگی آرچلیک در منزل
وزن بسیار زیاد لوازم خانگی باعث میشود تا به عنوان مثال تعمیر ساید بای ساید آرچلیک و یا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی را با مشکلات زیادی همراه کند. جا به جایی این گروه از وسایل در آپارتمان ها و انتقال آنها به تعمیرگاه نه تنها هزینه بر می باشد، بلکه فرآیندی سخت و زمان بر بوده و ممکن است به وسایل نیز آسیب وارد شود. علاوه براین، در تمام خیابان های شهر بزرگی مانند تهران ممکن است دسترسی به نمایندگی تعمیرات آرچلیک کار آسانی نباشد. به همین منظور باید بتوانید تعمیرکار سیار آرچلیک در تهران را برای انجام این گروه از خدمات جستجو کنید.

سورنا سرویس  به منظور فراهم ساختن شرایط آسان برای تعمیر هر یک از لوازم خانگی سنگین و سبک، تعمیرکاران خود را به محل و منزل اعزام میکند. با تعمیر لوازم خانگی آرچلیک در منزل تهران می توان بدون صرف هزینه مالی و زمانی برای جا به جایی وسایل، خطاها و مشکلات موجود در دستگاه های مورد نظر را رفع کرد. سورنا سرویس نمایندگی رسمی آرچلیک نمی باشد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی این برند به شمار می رود.

تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران فوری
علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در منزل، لازم است زمان اعزام تعمیرکار به محل را نیز مد نظر قرار داد. خوشبختانه مجموعه سورناسرویس با داشتن شعب مختلف در تمام منطاق تهران و بهره مندی از تعداد بسیار زیادی از تعمیرکاران حرفه ای، در کمترین زمان و کمتر از یک ساعت تعمیرگاه آرچلیک را به منزل شما می آورد. تعمیر لوازم خانگی آرچلیک فوری و در کمترین زمان ممکن می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد که از مهم ترین آنها می توان به جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی در یخچال فریزر و ساید بای ساید اشاره نمود. در نتیجه می توان گفت، تفاوتی ندارد که به دنبال نمایندگی تعمیرات آرچلیک در شرق تهران هستید یا در غرب، جنوب و شمال، در هر صورت کافیست با سامانه 02154837 تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعمیرکار به محل اعزام شود.

نمایندگی مجاز آرچلیک در تهراننمایندگی یخچال فریزر آرچلیک در تهران
یخچال فریزر از مهم ترین لوازم خانگی می باشد که زندگی بدون آن تقریبا غیرممکن است. در حین استفاده از این گروه از لوازم خانگی ممکن است به مرور با مشکلات و کدهای خطا مواجه شوید که عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه می کنند. در این صورت لازم است با نمایندگی یخچال فریزر آرچلیک در تهران تماس بگیرید. از جمله مواقعی که لازم است با نمایندگی و تعمیرگاه یخچال فریزر آرچلیک تماس گرفته شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پنل برد یخچال سوخته است
فریزر یخ نمیزند
بست یا لولای درب خراب شده باشد
برنه فریزر از داخل سوراخ شده است
فریزر روشن نمیشود
یخچال روشن نمیشود
یخچال بیش از اندازه سرد می کندیخچال خنک نمی کند
گاز یخچال خالی شده است
نوار دو درب یخچال خراب شده
موتور یخچال به طور مداوم کار می کند
در این شرایط کافیست با سورنا سرویس تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکاران خود مشکلات موجود در برطرف کنند. لازم به ذکر است که این مجموعه نمایندگی رسمی آرچلیک نمی باشد، بلکه خدمات پس از فروش آرچلیک و تعمیر آنها را در این حوزه ارائه می دهد. این مجموعه خدماتی از قبیل موارد زیر را برای تعمیر یخچال فریزر آرچلیک ارائه می دهند:

تعمیر ترموستات یخچال فریزر آرچلیک
شارژ گاز یخچال در صورت تخلیه شدن آن
تعویض لاستیک دو درب یخچال فریزر آرچلیک
تعمیر یا تعویض شیر برقی یخچال فریزر آرچلیک
تعمیر و تعویض فن داخلی یخچال فریزر آرچلیک
تعمیر یا تعویض برد الکتریکی یخچال فریزر آرچلیک
تعمیر و تعویض فن کندانسور یخچال آرچلیک
تعمیر و تعویض موتور یخچال فریزر آرچلیک
نمایندگی ساید بای ساید آرچلیک در تهران
ساید باید ساید از دیگر لوازم خانگی می باشد که بخاطر وزن بسیار زیاد و همچنین قیمت بالای آن لازم است به تعمیر آن توجه زیادی داشته باشید. به دلایل مختلف ممکن است بر روی صفحه نمایش ساید بای ساید کدهای خطا و ارورهای مختلفی را مشاهده کنید و متوجه شوید که عملکرد دستگاه طبیعی نمی باشد. به عنوان مثال ممکن است ساید روشن نشود یا به طور مداوم موتور آن در حال کار باشد و غیره. در این صورت بدون از دست دادن زمان لازم است با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آرچلیک در تهران تماس بگیرید تا نسبت به رفع آنها اقداماتی را انجام دهند. سورنا سرویس تمام سرویس و خدمات مورد نیاز برای تعمیر ساید بای ساید آرچلیک را ارائه می دهد که برخی از آنها عبارتند از:

تعویض شیر برقی ساید بای ساید آرچلیک
تعویض لاستیک دور درب سایر بای سایر آرچلیک
تعویض فیلتر ساید بای ساید آرچلیک
تعویض فن کندانسور و فن داخلی ساید بای ساید آرچلیک
تعمیر یا تعویض برد الکتریکی ساید بای ساید آرچلیک در صورت مواجه شدن با خطا و خرابی
تعمیر و تعویض یخساز ساید بای ساید آرچلیک
شارژ گاز ساید بای ساید آرچلیک
تعویض سنسور و ترموفیوز ساید بای ساید آرچلیک
تمام این خدمات در منزل و فوری ارائه میشوند. در نتیجه اگر به دنبال نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آرچلیک در شمال تهران یا در شرق، جنوب و غرب می باشید.

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران
ماشین لباسشویی را اگر از نمایندگی رسمی آرچلیک خریداری کرده باشید، از کیفیت خوبی برخوردار می باشند، اما مانند هر یک از لوازم خانگی متعلق به برندهای مختلف ممکن است با خرابی هایی مواجه شود که مهم ترین آنها عبارتند از:

خشک کن لباسشویی کار نمی کند
درب باز و بسته نمیشود
بدنه لباسشویی برق دارد
دیگ لباسشویی نمی چرخد
تایمر لباسشویی خراب شده است
لباسشویی روشن نمیشود
لاستیک دور درب لباسشویی خراب شده است
تسمه ماشین لباسشویی خراب شده است
بر طرف کردن هر یک از این گروه مشکلات و خرابی ها کاملا تخصصی بوده و در نتیجه لازم است با نمایندگی تعمیرات آرچلیک در غرب تهران و سایر مناطق این شهر تماس گرفته شود. مجموعه سورنا سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک خدمات مختلفی را ارائه می دهد که برخی از آنها عبارتند از:

نصب ماشین لباسشویی آرچلیک
تعویض فیلتر ماشین لباسشویی آرچلیک
تعویض پمپ تخلیه لباسشویی آرچلیک
تعویض تایمر مکانیکی لباسشویی آرچلیک
تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آرچلیک
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی آرچلیک
تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی آرچلیک
تعویض میکروسوئیچ لباسشویی آرچلیک
تعویض دیگ لباسشویی آرچلیک
تعویض خرطومی دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک
نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران
با توجه به اینکه هر یک از برندها در طراحی محصولات خود قابلیت های خاصی را در نظر می گیرند، در نتیجه رفع خرابی ها و مشکلات موجود در آنها نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد. تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران به دلایل مختلفی مورد نیاز قرار می گیرد و به عبارت دیگر، برخی از خرابی های رایج را در این گروه از محصولات ممکن است مشاهده کنید که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فیلتر نیاز به تعویض دارد
بدنه ظرفشویی برق دارد
ظرفشویی کار نمیکند
کدهای خطا و ارور روی صفحه نمایش مشاهده میشود
شیر برقی ماشین ظرفشویی سوخته است
هیدروستات ظرفشویی خراب شده است
ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد
شیر تخلیه درست عمل نمی کند
شستشوی ظرفها خوب نیست
به منظور رفع این گروه از مشکلات و سایر خطاهای موجود در ظرفشویی، ما در مجموعه سورنا سروبه عنوان نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی آرچلیک در تهران خدمات مختلفی را ارائه می دهیم که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشند:

نصب ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعمیر یا تعویض موتور ماشین ظرفشویی آرچلیک
باز و بسته کردن درب ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعمیر یا تعویض المنت ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعویض و تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعمیر یا تعویض برد ماشین ظرفشویی آرچلیک
رفع نشت آب از ماشین ظرفشویی آرچلیک
تعرفه و هزینه انجام هر یک از این خدمات بر اساس تعرفه های اعلام شده توسط اتحادیه می باشد و در صورت انجام هر یک از این موارد توسط مجموعه سورناسرویس برگه ضمانت نامه و فاکتور ارائه می گردد.

شمال تهران   22698085

شرق تهران    77859061

جنوب تهران 36629245

مرکز تهران   77534206

غرب تهران   36628517

همراه دفتر 09197145095

https://sorenaserviceco.ir/

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی را آنلاین ثبت نمائید !

مزایای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در تهران توسط سورناسرویس

 • قطعات اصلی

  برای تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی تعمیرکاران سورناسرویس، فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

 • سرویسکار ماهر

  ماشین لباسشویی، توسط تعمیرکار زبده و متخصص و با دقت زیاد تعمیر و سرویس کامل میگردد.

 • زمان مناسب

  تعمیر و نصب ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل مشتری انجام می‌پذیرد.

 • گارانتی و ضمانت

  قطعات تعمیری و تعویضی توسط سرویسکار ما دارای شش ماه گارانتی و ضمانت می‌باشد.

فهرست