درباره سورنا سرویس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره سورنا سرویس

سورنا سرویس

گروه سورنا سرویس فعالیت خود را از سال 1390 با تلاش و همکاری جمعی از علاقه مندان و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با شعارتعهد،تخصص،تجربه در تهران  آغازکرد.سورنا سرویس برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدمات(تعمیر ، نصب ،سرویس ) خانگی و صنعتی به صورت مجازی فعالیت کند.

ارائه خدمات با کیفیت و برتر در شآن مشتریان می باشد.

در اختیار داشتن  گروه متخصص ،متعهد، دلسوز در راستای مشتری مداری رمز موفقیت ما تا  به حال بوده است . تکنسین ها و کارشناس های ما مجرب و حرفه ای در تشخیص عیب یابی تعمیرات لوازم خانگی هستند که شما میتوانید برای تعمیرات لوازم خانگی خود در هر محصول و هر برندی به آنها اعتماد کنید.

در اختیار داشتن  گروه متخصص ،متعهد، دلسوز در راستای مشتری مداری رمز موفقیت ما تا  به حال بوده است .

ارائه خدمات با کیفیت و برتر در شآن مشتریان می باشد.

تکنسین ها و کارشناس های ما مجرب و حرفه ای در تشخیص عیب یابی تعمیرات لوازم خانگی هستند که شما میتوانید برای تعمیرات لوازم خانگی خود در هر محصول و هر برندی به آنها اعتماد کنید.

گروه سورنا سرویس اکثر برندهای برتر لوازم خانگی را تعمیر و سرویس می کند

شرکت ها و خدمات لوازم خانگی که  به علت عدم فعالیت خود و یا نداشتن قطعات مصرفی و یا اتمام گارانتی آن محصول یا برند ، پس ازاتمام  قرارداد گروه سورنا سرویس خدمات و تعمیرات را به عهده میگیرد.

گروه سورنا سرویس

بیش از میلیون ها تعمیرات بر روی لوازم خانگی، مانند *یخچال و فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی ، کولر گازی ، اسپیلت دیواری و ایستاده، پکیچ دیواری،اجاق گاز، مایکروفر و فر گازی،آبسردکن ، جاروبرقی، و فیلتر تصویه آب را داده ایم.

گروه سورنا سرویس اکثر برندهای برتر لوازم خانگی راتعمیر وسرویس می کند ، فرق نمی کند که لوازم خانگی خود را از کجا تهیه و خرید کرده اید.

سورنا سرویس

بزرگترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی

مهدی توکلی

مدیر عامل
0%
فیدبک مثبت
0
پروژه کامل
$0
میانگین هزینه در ساعت
0
سفارش قالب

ماشور و شوق داریم برای کارهای که انجام می دهیم، تا خدمات ما ارائه شود

مشتریان ما سرمایه های ما هستند.

تعمیر لوازم خانگی را آنلاین ثبت نمائید !

فهرست